Skvělé slevy se nám daří vyjednat díky systému kolektivního nakupování. Do dané restaurace, fitness centra, salónu krásy a dalších podniků, přivedeme tolik lidí, že nám nabídnou obrovskou slevu. O zákazníky je dneska velký boj.

Kupte si Slevíka a kdykoliv během jeho platnosti (která bývá obvykle 2-3 měsíce) ho vyměňte u poskytovatele slevy (hotel, cestovní kancelář, restaurace, e-shop atd.) za daný produkt nebo službu.

Slevíka si musíte zakoupit zde na stránkách a během časového limitu, nejčastěji je to 6 dnů. Pak je třeba počkat, zda si slevu koupilo potřebné minimum zákazníků k aktivaci slevy. Pokud chcete mít jistotu, přijměte své kamarády také ke koupi Slevíka :-)

JAK SI KOUPÍM SLEVÍKA?

Vyberte počet Slevíků u dané slevy a klikněte na KOUPIT. Poté budete přesměrováni na stránku s objednávkou. Vyplňte své osobní údaje a zvolte způsob platby (Kredity, Bankovním převodem nebo Kartou on-line). Po potvrzení objednávky Vám do e-mailu dorazí instrukce pro zaplacení. Po připsání platby na náš účet obdržíte do e-mailu svého Slevíka. Toho si vytisknete u hurá si jej užít! :-)