Starostlivá Iveta (Iveta Slevíková)

Iveta vyrůstala jako jedináček a neměla příliš povinností. Nyní je matkou 1,5 leté Barborky a sama přichází na to, že starat se o někoho druhého není lehké. Protože chce pro svou dcerku jen to nejlepší, tráví volné chvíle na diskusních fórech a vyhledává rady o kvalitních BIO potravinách i nejnovějších studiích, jak dítě rozvíjet po všech stránkách. Protože je na malou sama, snaží se najít kompromis ve vztahu kvalita a cena, aniž by Barborku nějak „šidila“. Když je čas na menší oslavu, vyrazí si spolu do cukrárny s velkým dětským koutkem. Iveta také chodí často nakupovat dětské oblečení do bazaru. Za ušetřené peníze si s malou užívají pravidelné návštěvy solné jeskyně a momentálně plánují ozdravný pobyt u moře v Itálii.Nespoutaný Michal (Michal Slevík)

Michalovi je 28 let a pracuje jako automechanik. Žije jako „singles“ a tato životní cesta ho zatím baví. Nehledá závazky a je rád nezávislý. Protože se celý týden krčí pod auty, rád si o víkendu užívá někdy až adrenalinovou zábavu. S kluky chodí na motokáry a čtyřkolky, kde jsou pravidelnými zákazníky. Příští týden plánují s bandou paintball a nemůže se dočkat, až si zastřílí z pravé zbraně v blízké střelnici. Když si chce odpočinout, vyrazí s přáteli na pořádnou porci tataráku nebo grilovaných křídel. Občas rád experimentuje, a tak to naposled byla sushi restaurace. Večer většinou zakončí drinky na baru.Kulturní Denisa (Denisa Slevíková)

Denise je 39 let. Je vdaná, má 15letého syna, který se už osamostatňuje, a tak se Denisa může věnovat svým koníčkům. Ráda vaří, ale také nepohrdne pozvání na gurmánskou večeři. Pravidelně vyráží na dámskou jízdu s kamarádkami. Je společenská a ráda chodí za kulturou. Každý měsíc si užívá kulturní zážitek v divadle, a když někde zaslechne slovo „výstava“, nesmí tam chybět. Nyní plánují prodloužený víkend v Benátkách, kde kromě karnevalu, chtějí dámy stihnout i procházku tímto romantickým místem a návštěvu Baziliky sv. Marka.

 

Rodina Slevíkova


Protože je maminka Slevíková zdravotní sestra a táta dělá na dráze, je těžké skloubit časové harmonogramy, ovlivněné směnným zaměstnáním. Ale když se to povede, společně strávené chvíle stojí za to. Děti se vždy těší a dopředu plánují, co v tento čas budou dělat. Nejvíce mají rádi, když celá rodina vyrazí zablbnout do aquaparku či termálů. Tam si užijí spoustu zábavy. Někdy taky chodí na bowling nebo si objednají rodinnou pizzu až domů. Naposledy vyzkoušeli tu pravou americkou. Když je venku hezky vyjedou vláčkem za město na výlet nebo navštěvují své oblíbené čtyřnohé kamarády v útulku. Minulý týden se s pejsky celé odpoledne fotili a na památku si s těchto fotek nechali vyrobit polštářky.