Marta Kovářová, MATRIX studio Zlín, majitelka:

"Díky Slevíkům si do mého kadeřnického studia našly cestu desítky nových zákaznic, které se k nám stále vracejí. Stejně tak i já se vždy ráda vracím ke spolehlivým Slevíkům. Portál Slevíci.cz mohu vřele doporučit všem, kteří o sobě chtějí dát vědět. Slevíci to mají vychytané na jedničku!."

Martin Bukvic, Smajlíkov Uherské Hradiště, majitel:

"Akce je rozhodně smysluplná a přinesla nám klienty, kteří by k nám pravděpodobně nikdy nedorazili. Navíc útraty jsou dost často větší než místních, takže další PLUS. Navíc, na rozdíl od reklamy v rádiu je akce na Slevících i počitatelná. SPOKOJENOST! Pravděpodobně zopakujeme." 

Martin Malina, Restaurace u Janků, majitel:
 

"Při poslední akci na Slevících jsme prodali během 4 dnů téměř 1 000 tataráků. Slevíky využívám z důvodu velké reklamy a také velkého množství nových zákazníků. A jsem přesvědčen, že se k nám spokojení zákazníci budou rádi vracet."
 

Jiří Barcuch, Restaurace a bowling U Barcuchů, majitel:

"Naše restaurace nabídla hodinu bowlingu pro libovolný počet osob se slevou 80%. Během několika dnů bylo prodáno 1 417 Slevíků. Během dvou měsíců k nám dorazilo na bowling přes 5 000 zákazníků, kteří také jedli a pili a výrazným způsobem se zvýšil náš obrat."


Marek Dubný, 25 let, Zlín:

"Slevíky považuji za nejlepší portál kolektivního nakupování na Zlínsku. Všechny slevy jsou zde přehledně uspořádané, informace o slevách podrobné a hlavně pořád jsou zde nové a nové akce."Monika Chytilová, 34 let, Uherské Hradiště: 

"Portál Slevici.cz navštěvuji velmi často, neustále jsou zde nejrůznější akce na krásu a zdraví, kterých využívám nejvíce. Děkuji správcům a těším se na další slevy."Pavel Surý, 30 let, Hodonín:

"Jelikož patřím mezi gurmány, Slevíky navštěvuji nejčastěji kvůli skvělým akcím na různá jídla. Tatarák, losos i steaky byly super! Občas si udělám i výlet do jiného města :)"

 

 

Budeme rádi i za Vaši zpětnou vazbu a postřehy. Posílejte prosím na e-mail info@slevici.cz, děkujeme.